W imieniu organizatorów tegorocznych Marianów bardzo serdecznie zapraszamy na galę, która odbędzie się 2 czerwca br. w Kinie Apollo o godz. 19.

Ustne egzaminy z języka polskiego i języków obcych rozpoczynają się o godzinie 9:00 w kolejności w/g listy zdających.

Odprawa oraz zapoznanie się z zestawami egzaminacyjnymi przez członków Zespołów Przedmiotowych z języka polskiego - godz. 8:00.

Odprawa dla członków Zespołów Przedmiotowych z języków obcych nowożytnych - godz. 8:30.

Członkowie Zespołów Przedmiotowych z języków obcych nowożytnych mogą zapoznać się z zestawami w dzień poprzedzający egzamin w gabinecie dyrektora do godz.15:30.

 

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w środę 18 maja 2016 r. o godzinie 18:10 w sali nr 2.

Uwaga Maturzyści, w środę 4 maja proszę przynieść kalkulatory proste, które należy podpisać i złożyć do pudełka odpowiedniej klasy w hali sportowej. Proszę pamiętać o zabraniu dowodu tożsamości.

 

Data i godzina

Przedmiot poziom i czas egzaminu

Miejsce egzaminu

Godzina odprawy komisji

Godzina zbiórki maturzystów

Liczba zdających

Skład zespołów nadzorujących

Delegowani do LOSU/inne

 
 

04.05

Język polski 

hala sport.

 

 

173

Przewodniczący:   Ewa Dybowska

Marta Perlińska

 

środa

PP - 170 min

 

07:20

07:50

 

Katarzyna Gibajło

język angielski

 

09:00

 

 

 

 

 

Joanna Sulejewska

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Haber

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Styskal

 

 

 

I komisja

 

 

 

 

ks. Marcin Ćmil

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Dudek

 

 

 

 

 

 

 

 

Urszula Ksenycz

 

 

 

 

 

 

 

 

Agata Skibska

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Paweł Cierechowicz - historia

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: o. Piotr Bielecki

 

 

 

 

 

 

 

Przewodniczący:   Ewa Wąsik

Irena Promińska

 

II komisja

201

 

 

1 kom

ZSU: Agnieszka Świętoń - religia

matematyka

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Karolina Berej

 

 

04.05

Język polski 

hala sport.

 

 

69 + 1 ab.

Przewodniczący:   Katarzyna Matuszak

Jerzy Kubis

 

środa

PR -180 min

 

13:00

13:15

 

Małgorzata Woźniak

matematyka

 

14:00

 

 

 

 

 

Jolanta Kiszka

odprawa 13:00

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Mazurkiewicz

 

 

 

 

ZSU: s. Dorota Zbijewska - fizyka

 

 

 

Rezerwa: Dariusz Pawłowski

 

5.05.

Matematyka 

hala sport.

 

 

174 +

Przewodniczący: Hanna Skrzypczak

Jolanta Kiszka

 

czwartek

PP - 170 min

 

07:20

07:50

1 abs.st +

Ewa Haber

język francuski

 

09:00

 

 

 

 

2 abs.now

Joanna Sulejewska

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Styskal

Małgorzata Chabierska

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Gibajło

język angielski

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Woźniak

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Madajczyk

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Agata Skibska

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Berej

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Perlińska

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Agnieszka Świętoń - religia

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Alicja Bilicka Jaranowska

 

 

06.05

Język angielski 

hala sport.

 

 

166

Przewodniczący: Krzysztof Nowakowski

Paweł Kurczewski

 

piątek

PP - 120 min.

 

07:20

07:50

 

Katarzyna Gibajło

język niemiecki

 

09:00

 

 

 

 

 

Jerzy Styskal

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Sulejewska

Przemysław Bandel

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Górnisiewicz

historia

 

 

 

 

 

 

Karolina Berej

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

Jolanta Kiszka

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Filipiak

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieczysław Kulas

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Agata Grabska-Saniuk -jęz.włoski

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Tomasz Kowalski

 

06.05

Język angielski 

106

 

 

5 abs. Stara

Przewodniczący: Kinga Mischke

Irena Promińska

 

piątek

PR

 

12:30

13:00

 

ZSU: Dorota Zbijewska - fizyka

matematyka

 

14:00

I komisja

 

 

 

 

Rezerwa: Urszula Ksenycz

odprawa 13:00

 

 

część I - 120 min

 

 

 

 

 

 

 

 

część II - 70 min

 

 

 

 

 

 

 

 

II komisja

7

 

 

1 dwujęz.

Przewodniczący: Piotr Mazurkiewicz

Ireneusz Okoń

 

180 min

 

 

 

 

ZSU: Paweł Cierechowicz - historia

język polski

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Urszula Ksenycz

odprawa 13:00

 

III komisja                    

201

 

 

1 komp

Przewodniczący: Anna Mrula

Hanna Skrzypczak

 

150 min

 

 

 

 

ZSU: Małgorzata Marciniak - język hiszp.

biologia

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Ewa Wąsik

odprawa 13:00

 

IV komisja                   

200

 

 

1 niesł.

Przewodniczący: Katarzyna Żychlińska

Milena Jankowska

 

zgodnie z A7

 

 

 

 

ZSU: Marlena Strzelec - Orłowska - j.franc

biologia do XVII LO na Czecha

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Ewa Wąsik

odprawa 13:00

 

 

V komisja

hala

 

 

153+1abs nowa

Przewodniczący: Filip Reinholz

 

 

 

150 min

 

 

 

 

Janina Nowak

 

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Sośnicka

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Marcin Ćmil

 

 

 

 

 

 

 

 

o. Piotr Bielecki

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Haber

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Dybowska

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Kubis

 

 

 

 

 

 

 

 

Bożena Wieczerzycka

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: s. Dorota Mazur - język niemiecki

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Małgorzata Dudek

 

 

09.05.

Matematyka

Hala

 

 

76+1A7

Przewodniczący: Hanna Skrzypczak

Karolina Madajczyk

 

poniedział.

PR - 180

 

07:40

08:00

+1abs nowa

Jolanta Kiszka

język angielski

 

09:00

 

 

 

 

+1abs stara

Bożena Wieczerzycka

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Styskal

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Gibajło

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Haber

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Cecylia Ogiba - WOS

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: o. Piotr Bielecki

 

 

09.05.

Język łaciński

200

 

 

1

Przewodniczący: Joanna Sulejewska

 

 

poniedział.

PR - 180 min

 

13:00

13:30

 

ZSU: s. Katarzyna Perczak - matematyka

 

 

14:00

 

 

 

 

 

Rezerwa: ks. Marcin Ćmil

 

 

10.05.

WOS

106

 

 

6

Przewodniczący: Jerzy Styskal

Jolanta Błach

 

wtorek

PR - 180 min

 

08:00

08:30

2stara

Katarzyna Gibajło

język polski

 

09:00

 

 

 

 

 

ZSU: Antoni Banasiak - matematyka

Karolina Berej

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa:   Ireneusz Okoń

język francuski

 

 

 

 

 

 

 

 

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.05.

Biologia

hala

 

 

92=

Przewodniczący: Ewa Dybowska

 

 

środa

PPst - 120 min

 

07:40

08:00

15 abs nowa

Karolina Madajczyk

ks. Marcin Ćmil

 

09:00

PRno - 180 min

 

 

 

23 abs stara

Katarzyna Gibajło

religia

 

 

PRsta - 150 min

 

 

 

54

Ewa Haber

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Styskal

Marta Perlińska

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Sulejewska

język angielski

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Agnieszka Dębiak - Król - j.łaciński

odprawa 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Jerzy Kubis

 

 

11.05

Filozofia

106

 

 

4

Przewodniczący: Urszula Ksenycz

 

 

środa

PR - 180 min

13:00

13:30

 

ZSU: Paweł Cierechowicz - historia

 

 

14:00

 

 

 

 

Rezerwa:  Mieczysław Kulas

 

 

12.05

Język niemiecki

200

 

 

1 abs stara

Przewodniczący: Ewa Wąsik

 

 

czwartek

PP - 120 min

 

08:00

08:30

 

ZSU: Agnieszka Świętoń - religia

 

 

09:00

I komisja

 

 

 

 

Rezerwa: Elżbieta Sośnicka

 

 

II komisja

7

 

 

5

Przewodniczący: Hanna Skrzypczak

 

 

PP - 120 min

 

 

 

 

ZSzOI: Otylia Kocik bibliotekarz

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Karolina Madajczyk

 

12.05

Język niemiecki

106

 

 

6

Przewodniczący: Małgorzata Chabierska

 

 

czwartek

PR -150 min

13:00

13:30

 

Karolina Berej

 

 

14:00

 

 

 

 

ZSU: s. Dorota Zbijewska - fizyka

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Marta Perlińska

 

 

 

Chemia

hala

 

 

51

Przewodniczący:Krzysztof Nowakowski

ks. Marcin Ćmil

 

13.05

PR - 180 min

 

07:40

08:00

12 abs now

Jerzy Styskal

religia

 

piątek

 

 

 

 

 

Ewa Haber

odprawa 08:00

 

09:00

PR - 150 min

 

 

 

25 abs stara

Joanna Sulejewska

 

 

 

 

 

 

 

 

Filip Reinholz

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Anna Porada -religia

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Bożena Wieczerzycka

 

 

13.05

Geografia

hala

 

 

23+A7

Przewodniczący: Hanna Skrzypczak

Jerzy Kubis

 

piątek

PR - 180 min

 

13:00

13:15

1 abs now

Katarzyna Gibajło

matematyka

 

14:00

PR - 150 min

 

 

 

1 abs star

ZSU: s. Dorota Mazur - język niemiecki

odprawa 13:00

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: o. Piotr Bielecki

 

 

16.maj

Fizyka

aula

 

 

44

Przewodniczący: Bożena Wieczerzycka

Ewa Wąsik

 

poniedział.

PR - 180 min

 

08:00

08:15

2 abs now

Piotr Mazurkiewicz

bibliotekarz

 

09:00

 

 

 

 

 

Małgorzata Dudek

odprawa 08:00

 

 

PR - 150 min

 

 

 

5 abs st

Hanna Skrzypczak

 

 

 

 

 

 

 

 

ZSU: Agata Rychwalska - wf

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Jerzy Kubis

 

 

16.maj

Historia sztuki

200

 

 

2

Przewodniczący: Jolanta Kiszka

 

 

poniedział.

PR -180 min

 

13:00

13:30

 

ZSU: Barbara Fenrych - fizyka

 

 

14:00

 

 

 

 

 

Rezerwa:  Urszula Ksenycz

 

 

17.maj

Historia

aula

 

 

31

Przewodniczący: Ewa Wąsik

Jolanta Kiszka

 

wtorek

 

 

08:00

08:20

2 abs now

Bożena Wieczerzycka

język francuski

 

09:00

PR - 180 min

 

 

 

 

ks. Marcin Ćmil

Katarzyna Zawodni - Żychlińska

 

 

 

 

 

 

1 abs star

ZSU: Łukasz Konieczka - chemia

język niemiecki

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa: Małgorzata Dudek

odprawa 08:00

 

17.maj

Informatyka

 

 

 

 

 

Paweł Kurczewski

 

wtorek

część I - 120 min

 

 

 

 

 

język niemiecki

 

14:00

część II - 150min

 

 

 

 

 

odprawa 13:00

 

19.maj

Język francuski PR

106

 

 

6

Przewodniczący: Ewa Dybowska

Jerzy Kubis

 

czwartek

PR - 150 min

 

13:00

13:30

 

ZSU: Paweł Cierechowicz - historia

matematyka

 

14:00

I komisja

 

 

 

 

Rezerwa: Irena Promińska

odprawa 13:00

 

 

II komisja

200

 

 

1 abs st

Przewodniczący: Ewa Wąsik

 

 

część I - 120 min

 

 

 

 

ZSU: Dorota Brychcy -Binder -geografia

 

 

 

część II - 70 min

 

 

 

 

Rezerwa:  Piotr Mazurkiewicz

 

 

20.maj

Język hiszpań

106

 

 

2

Przewodniczący: Małgorzata Dudek

 

 

piątek

PP - 120 min

 

08:00

08:30

 

ZSU: s. Anna Gumuła - religia

 

 

09:00

I komisja

 

 

 

 

Rezerwa:  Paweł Kurczewski

 

 

II komisja

200

 

 

1

Przewodniczący: Bożena Wieczerzycka

 

 

 

PP - A7

 

 

 

 

ZSzOI: Otylia Kocik bibliotekarz

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwa:  Krzysztof Nowakowski

 

 

20.maj

Język hiszpań

106

 

 

5

Przewodniczący: Filip Reinholz

 

 

piątek

PR - 150 min

 

13:00

13:30

 

ZSU: Łukasz Konieczka - chemia

 

 

14:00

 

 

 

 

 

Rezerwa:  Jolanta Kiszka

 

 

 

 

Z radością informujemy, że Maciej Mucha został laureatem IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania, organizowanej przez Politechnikę Częstochowską.

Gratulujemy sukcesu!